Hegesztési munka

Kategóriák: Állás
Elhelyezkedés: Ulm Ulm Borsod-Abúj-Zemplén
Látták: 13

Ingyenes

E-mail küldése
Megjelent dátum: Május 22, 2019

Hirdetési azonosító:jpa 24732

Küld el smsben a hirdetési azonosító szöveget jpa 24732 (szóköz szükséges) az alábbi telefon számra.

06-90/643-644 (508Ft) 10 napos kiemelés

06-90/888-310 (800Ft) 30 napos kiemelés

A hirdetési azonosítót a hirdetésed adatainál a hirdetési azonosító mezőben találod. Az árak bruttó árak. Az smsrendszert a Netfizetés.hu Kft biztosítja (Tel: 0670/297-2357)
Kredit vásárlás paypalon keresztül

Leírás

A német tulajdonban lévő U&D Select Group
Ulm környékére WIG hegesztőket keres.

Feladatok:
• Alumínium hegesztése.

Elvárások:
• Munkautasítások megértéséhez szükséges középfokú önállóan kommunikáció képes német nyelvtudás ( B2);
• Megfelelő szakmai képesítés és gyakorlat
• Rajzolvasás alapján való hegesztés
• B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat (munkába járás miatt)
• Precíz, megbízható munkavégzés
• Több műszakos munkarend vállalása (05-13, 13-21)
Termelés megrendelés tekintetében később lehet éjszakás műszak is.

Előny:
- Német hegesztési minősítés
- Mig/Mag hegesztés

Amit kínálunk:
• Hosszútávú, biztos munkalehetőség;
• Igény esetén szállás biztosított (250 eu/hó/fö)
• Német bejelentett munkaviszony
• Modern High-Tech szűrő berendezés a munkahelyen
• Védőruha amit a cég biztosít és védőfelszerelés.

A Bér: Bruttó 20 €/óra-tól.

Jelentkezni és, érdeklődni a delnemetmunka@gmail.com e-mail címen lehet.
Telefon: +491747020537 és +491742374478

További információ

hirdető értesítése

Név: U&D Select Group

    Hozzászólások

    Hasznos információk

    • Soha ne utalj előre ismeretlennek. Ha gyanúsnak találsz egy hirdetést jelentsd azt. Oldalunk nem tud felelőséget vállalni a hirdetések valódiságtartalmáért.

    Top