Debreceni Fitness klub , fitness koordinátori munkakört kínál

Kategóriák: Állás
Elhelyezkedés: DEBRECEN Hajdú-Bihar megye
Látták: 60

Egyeztessed az hirdetés szerzőjével

E-mail küldése
Megjelent dátum: Január 22, 2020

Hirdetési azonosító:jpa 25508

Kredit vásárlás paypalon vagy banki átutaláson keresztül

Leírás

Amennyiben fiatalos és kihívásokat magába rejtő munkahelyet keres , akkor egy főállású és részmunkaidős ajánlatot tudunk biztosítani az Ön számára .

Amit biztosítunk :

Tervezhető ,versenyképes jövedelem ,
Stabil munkahely,
Szakmailag elhívatott és vidám csapat,
Fitness karrier tervezés , egyéni fitness képzés / díjmentesen /
Kellemes munkahelyi légkör ,
Váltott műszakos, rugalmas beosztás , előre egyeztetett időpontokra , hónapokkal előre tervezve ,
Stabil , biztonságos háttérrel rendelkező cégben történő munkavégzés fejlődési lehetőségekkel ,
Fitness szolgáltatás igénybevétele ,

Amit elvárunk :
20 – 40 év közötti életkor ,
Fitness teremben történt saját –egyéni edzések terén legalább 1 éves edzéstapasztalat ,
Igényes megjelenés , empatikus és magával ragadó kommunikáció , emberszeretet .
Olyan személy jelentkezését várjuk , akinek kihívást és álmot is jelent egyben , hogy egy fitness központ csapatának a része legyen és rendszeresen eddzen .
Nem fontos , hogy edzői tapasztalata legyen természetesen ,
Akarjon minél többet kihozni magából , szeressen és tudjon is az emberekkel kommunikálni.

FELADATOK:
- vendégek fogadása , tájékoztatása , kezelése , irányítása ,

Fényképes önéletrajzokat a fitnessmunkalehetoseg@gmail.com e-mail címre várjuk.

További információ

hirdető értesítése

    Hozzászólások

    Hasznos információk

    • Soha ne utalj előre ismeretlennek. Ha gyanúsnak találsz egy hirdetést jelentsd azt. Oldalunk nem tud felelőséget vállalni a hirdetések valódiságtartalmáért.

    Top