Irodai munka Esztergomban

Kategóriák: Állás
Elhelyezkedés: Esztergom Komárom-Esztergom megye
Látták: 138

Egyeztessed az hirdetés szerzőjével

E-mail küldése
Megjelent dátum: Augusztus 4, 2019

Hirdetési azonosító:jpa 24945

Kredit vásárlás paypalon vagy banki átutaláson keresztül

Leírás

NÁLUNK A HELYED!

Kommunikatív vagy, lelkes és vállalkozó szellemű? Szeretsz új dolgokat tanulni, tapasztalatot gyűjteni és emberekkel foglalkozni? Mindemellett szeretnél jól keresni és előrelépni karrieredben úgy, hogy közben családok anyagi biztonságának megteremtésében nyújtasz segítséget? Amennyiben igen, és érettségi bizonyítványod is van, akkor örömmel tájékoztatlak, hogy nálunk a helyed!

4 fő munkatársat keresek induló esztergomi értékesítési csapatomba!
Légy te az egyikük!

Főbb feladataid lesznek:
1. Új ügyféltalálkozók egyeztetése
2. Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
3. Ügyfeleink igényeinek felmérése
4. Az igények teljeskörű kiszolgálása
5. Biztosítási szerződések megkötése
6. Irodai, ügyfélkapcsolati munka
7. Adminisztráció

Amit Neked kínálok:
1. Ingyenes oktatások
2. Ingyenes vizsgák
3. Munkakezdési támogatás
4. Kiemelkedő bérezés
5. Három hónap aktív pályára állítás
6. Magas szintű pénzügyi ismeret
7. Kiemelkedő teljesítmény után külön díjazás
8. Előrelépési lehetőség
9. Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
10. Karrier építése

Amit ezért Tőled kérek:
1. Legyen érettségi bizonyítványod!
2. Légy pontos, precíz és szorgalmas!
3. Légy felelősségteljes és együttműködő!
4. Légy segítőkész és rugalmas!
5. Légy alkalmas az önálló munkavégzésre!
6. Akarj, tervezz és cselekedj!

Előnnyel indulsz, ha:
1. Diplomával rendelkezel
2. Jogosítvánnyal rendelkezel
3. Értékesítési, pénzügyi tapasztalattal rendelkezel
4. Biztosításközvetítői hatósági vizsgával rendelkezel

Amennyiben szimpatikus a hirdetés, felkeltette az érdeklődésedet, vagy elgondolkodtatott, hogy milyen lehet egy ilyen csapatban dolgozni, akkor feltétlen küldd el fényképes önéletrajzodat a csehistvan.tanacsado@gmail.com e-mail címre!

Várom jelentkezésedet!

További információ

hirdető értesítése

    Hozzászólások

    Hasznos információk

    • Soha ne utalj előre ismeretlennek. Ha gyanúsnak találsz egy hirdetést jelentsd azt. Oldalunk nem tud felelőséget vállalni a hirdetések valódiságtartalmáért.

    Top