Műszaki rajzoló vízicsúszda-ipari cégnél

Kategóriák: Állás
Elhelyezkedés: III. Kerület Budapest Budapest
Látták: 153

Egyeztessed az hirdetés szerzőjével

E-mail küldése
Megjelent dátum: Áprílis 5, 2019

Hirdetési azonosító:jpa 24605

Kredit vásárlás paypalon vagy banki átutaláson keresztül

Leírás

Főbb feladatok, munkák
- Műszaki rajzok, dokumentációk készítése
- Műszaki rajzok olvasása
- Műszaki vezetők, projektvezetők munkájának támogatása
- Folyamatos konzultáció a külföldi és belföldi partnerekkel

Elvárások
- Minimum középfokú végzettség
- Tapasztalat AutoCAD programokkal,
- Pontosság, precizitás
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előny
- 3D-s modellező szoftverek ismerete
- További nyelvismeret
- Releváns szakmai végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat
- "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
- Kreatív, érdekes feladatok,
- Innovatív, fiatalos csapat
- Bejelentett, teljes munkaidős állás
- Stabil vállalati háttér, felkészült munkatársak
- Megfelelés esetén hosszú távú munkalehetőség
- Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye
- Budapesti telephelyünk (1037 Budapest, Törökkő utca 5-7.)

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre fényképes önéletrajz megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadja az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf

További információ

hirdető értesítése

Név: Eleven Kft.

    Hozzászólások

    Hasznos információk

    • Soha ne utalj előre ismeretlennek. Ha gyanúsnak találsz egy hirdetést jelentsd azt. Oldalunk nem tud felelőséget vállalni a hirdetések valódiságtartalmáért.

    Top