Pénzügyi szaktanácsadó - irodai munka

Kategóriák: Állás
Elhelyezkedés: Esztergom Komárom-Esztergom megye
Látták: 90

Egyeztessed az hirdetés szerzőjével

E-mail küldése
Megjelent dátum: Október 16, 2019

Hirdetési azonosító:jpa 25230

Kredit vásárlás paypalon vagy banki átutaláson keresztül

Leírás

Többet dolgozol másoknál, mégis ugyanannyit keresel?
Képzed magad folyamatosan, mégsem kapsz lehetőséget előrébb lépni karrieredben?
Sok időt kell várnod arra, hogy fizetésemelést kapj?
Egyszerűen nem tudod beosztani a szabadidődet, mert kevés a kivehető szabadnapok száma?
Nem mersz beteg lenni, mert a táppénz semmire sem elég?
Csapatban dolgozol, de rajtad kívül mindenki demotivált, és még téged is elkedvetlenítenek?
Ha ez igaz Rád, akkor VÁLTANOD KELL! Én mindezekre megoldást kínálok Neked. Dolgozz velem!
(Várlak akkor is, ha még csak pályakezdő vagy!)

Magyarország piacvezető lakásbiztosítójához keresek 3 fő munkatársat esztergomi értékesítési csapatomba.

Te lehetsz az egyikük, amennyiben:
- kommunikatív, lelkes és vállalkozó szellemű vagy
- szeretsz új dolgokat tanulni és tapasztalatot gyűjteni
- szeretsz emberekkel foglalkozni
- precíz és szorgalmas vagy
- rugalmas és segítőkész vagy
- képes vagy és szeretsz is önállóan dolgozni
- fontos számodra a magas kereset és a fejlődési lehetőség

Magadra ismertél? Akkor a következő feladataid lesznek:
- kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
- új ügyféltalálkozók egyeztetése
- ügyfeleink igényeinek felmérése
- pénzügyi és biztosítási szerződések kötése
- kimutatások, tervek és jelentések készítése
- irodai jelenlét, adminisztráció

Csinálnád? Ha bólogatsz, akkor én és a Cégem ezekkel támogatunk:
- ingyenes szakmai oktatások, profi oktatókkal
- ingyenes vizsgák
- két új szakma elsajátítása, szakmai bizonyítvánnyal
- több hónapos aktív mentori támogatás
- munkakezdési támogatás
- kiemelkedő juttatási rendszer
- magas szintű pénzügyi ismeret
- kiemelkedő teljesítmény után külön díjazás
- folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
- előrelépési lehetőség, vezetővé válás
- rugalmas munkaidő, egyéni munkarend
- egyéni szabadságolás
- kedvező, havi fix 50.000 Ft-os adózás
- Magyarország egyik legnagyobb multinacionális cégének szakmai támogatása

Válj pénzügyi szaktanácsadóvá! Küldd el fényképes önéletrajzodat a csehistvan.tanacsado@gmail.com e-mail címre, Pénzügyi szaktanácsadó tárgy megjelölésével!

További információ

hirdető értesítése

    Hozzászólások

    Hasznos információk

    • Soha ne utalj előre ismeretlennek. Ha gyanúsnak találsz egy hirdetést jelentsd azt. Oldalunk nem tud felelőséget vállalni a hirdetések valódiságtartalmáért.

    Top