Ügyfélszolgálati és értékesítési munkakör

Kategóriák: Állás
Elhelyezkedés: Baja, Kiskunhalas, Kalocsa, Kiskőrös Bács-Kiskun megye
Látták: 84

Egyeztessed az hirdetés szerzőjével

E-mail küldése
Megjelent dátum: Áprílis 7, 2021

Hirdetési azonosító:jpa 26591

Kredit vásárlás paypalon vagy banki átutaláson keresztül

Leírás

Ügyfélszolgálati munkakör

Bács-Kiskun megye értékesítési pontjaira ügyfélszolgálati teendőket ellátó munkatársat keresünk.
Elvárásaink:
- Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
- Nyitottság az új technológiák alkalmazására
- Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
- Eredményorientáltság
- Ügyfélközpontúság
Amit kínálunk:

- meglévő állomány gondozása
- ügyfélszolgálati pozíció
- kezdő támogatás
- szakmai képzés
- kiemelkedő bérezés
- karrier, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Baja, Bácsalmás, Kalocsa, Kiskőrös, Kiskunhalas

Amennyiben szívesen dolgoznál egy innovatív csapatban, akkor küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat az bacska.kti@gmail.com címre, hogy kapcsolatba léphessünk Veled!

További információ

hirdető értesítése

    Hozzászólások

    Hasznos információk

    • Soha ne utalj előre ismeretlennek. Ha gyanúsnak találsz egy hirdetést jelentsd azt. Oldalunk nem tud felelőséget vállalni a hirdetések valódiságtartalmáért.

    Top