Új ÉV, ÚJ Lehetősség !

Kategóriák: Állás
Elhelyezkedés: Xvi., Budapest Budapest
Látták: 70

Egyeztessed az hirdetés szerzőjével

E-mail küldése
Megjelent dátum: Január 23, 2018

Hirdetési azonosító:jpa 22862

Kredit vásárlás paypalon vagy banki átutaláson keresztül

Leírás

Belevaló értékesítőnek tartja magát és élvezi a kihívásokkal teli, kreatív munkát?

Vannak elért eredményei az értékesítésben és szívesen kamatoztatná a tapasztalatait ingatlanértékesítésiterületen?

Akkor ez a hirdetés Önnek szól!
A Kulcs-Pont Ingatlan Kft. magas színvonalon szolgálja ki ügyfeleit.
Csapatunk bővítéséhez keresünk Értékesítő pozícióba olyan munkatársakat, akik nem riadnak vissza a kezdeményezéstől, képesek kitartó és céltudatos munkájukkal hozzájárulni a cég további fejlődéséhez és sikereihez.
Feladatok
• Új és meglévő ügyfelekkel kapcsolat felvétele
• A cég szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése az új és meglévő ügyfelek számára
• Tárgyalások előkészítése, időpontok egyeztetése
• Ajánlatok előkészítése, kidolgozása, szerződések fenntartása
Elvárások
• Középfokú végzettséggel rendelkezik
• Felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik, magabiztosan használja az Office alkalmazásokat
• Határozott fellépésű, rugalmas, precíz, nagy munkabírású
• Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képességgel rendelkezik
• Célorientált, önállóan dolgozni tudó, dinamikus személyiség
Amit nyújtunk
• Felelősségteljes, önálló munkakör
• Dinamikus csapat
• Stabil, kiszámítható munkakör
• Folyamatos képzés lehetősége

Nem ígérünk könnyű munkát, könnyű pénzt, de ha keményen és kitartóan tud dolgozni a céljaiért, nálunk megtalálja számításait!
Várom önéletrajzát a frank.andrea@dh.hu e-mail címre és egy személyes találkozón megbeszéljük a további részleteket.

További információ

hirdető értesítése

Név: Tóth Brigitta

    Hozzászólások

    Hasznos információk

    • Soha ne utalj előre ismeretlennek. Ha gyanúsnak találsz egy hirdetést jelentsd azt. Oldalunk nem tud felelőséget vállalni a hirdetések valódiságtartalmáért.

    Top