Villanyszerelői pozíciók Dél-Németországban német munkaszerződésre

Kategóriák: Állás
Elhelyezkedés: Komárno Komarno Komárno
Látták: 167

2900 Euro €

E-mail küldése
Megjelent dátum: Június 13, 2019
Módosított dátum: Június 13, 2019

Hirdetési azonosító:jpa 24802

Kredit vásárlás paypalon vagy banki átutaláson keresztül

Leírás

Dél és Közép Németországba keresünk villanyszerelő szakembereket különböző villanyszerelési munkálatokra. 2-3 fős csoport számára is tudunk állást biztosítani folytonos kezdési lehetőséggel. Éves nettó kereset 28 000 €!

Fő feladataik:
• Az épületek - lakóházak, intézmények, üzleti helyiségek, termelési helyiségek, ipari létesítmények - villanyszerelési munkái
• Teljes elektromos hálózat kiépítése
• Szerelési munkák
• Olvasás projekt dokumentáció alapján
• Különböző berendezések és kapcsolószekrények kábelezése
• Javítás és felújítás, tűzjelzők, biztonsági berendezések kiépítése
• Vezetékek csatlakoztatása az elosztókhoz és ipari eszközökhöz
• Kábelek telepítése és konnektorok, lámpák, esetleg áramelosztók bekötése
• A felmerülő problémák hatékony megoldása

Követelmények:
• Befejezett szakirányú végzettség
• Munkatapasztalat: min. 2-3 év
• Német nyelv ismerete A2/B1-es szinten
• Saját autó és B kategóriás jogosítvány
• Megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk:
• Fizetés: 12,19€/óra/bruttó + 23,50€/nap/nettó + teljes összegben térített szállás
• Általunk megszervezett és fizetett szállás a munkavégzés helyén vagy közelében
• Heti 40 óra felett 25-50 % túlóra pótlék
• Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
• Nyugdíj- és betegbiztosítás
• Lehetőség heti előlegre 200€-ig
• Segítségnyújtás a családi pótlék igénylésében
• Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján vagy turnusokban megoldható

Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét, német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu címre várjuk vagy hívjanak bennünket a +36 702 362 030 vagy + 421 950 654 464- es telefonszámainkon.

További információ

hirdető értesítése

    Hozzászólások

    Hasznos információk

    • Soha ne utalj előre ismeretlennek. Ha gyanúsnak találsz egy hirdetést jelentsd azt. Oldalunk nem tud felelőséget vállalni a hirdetések valódiságtartalmáért.

    Top